ProviderLijst

Registrar Overzicht | Registrars voor extenties nl eu com net - ProviderLijst


Registrar Overzicht - Een lijst met diverse registrars welke overzichtelijk de prijzen voor nl/eu/com/net extenties tonen. Registreer snel en gemakkelijk, goedkoop uw domeinnaam ( domeinnamen ).

Drastische prijsverhoging bij Versio lijdt tot onvrede
Versio heeft de tarieven van de door hen aangeboden webhosting en domeinnaam diensten van het één op het andere moment drastisch verhoogd. Op 30 november kregen klanten een e-mail waarin werd medegedeeld dat per 1 december de prijzen zou worden verhoogd. Na het bezoeken van de website constateerde klanten, dat het om prijsverhogingen gaat van klein tot extreem (tot soms wel 400%).

De prijsverhoging van enkele procenten tot in sommige gevallen wel 400% leverde een flinke onvrede en uiteindelijke discussie op. Steeds meer klanten verhuizen sindsdien hun webhosting en/of domeinnaam naar andere partijen. ProviderLijst heeft hierom de bekendste bedrijven gezocht en direct voor de meest voorkomende extenties de prijzen in onderstaand overzicht geplaatst.

Onderstaande lijst bevat overigens niet alleen goedkopere partijen maar over het algemeen zijn dit wel partijen waarvan bekend is dat deze niet binnen zeer korte tijd na de aankondiging hun tarieven met tientallen procenten verhogen. Tevens weten wij dat de aanbieders in deze lijst een betere klantenservice bieden!



Toon/Verberg:
NL: Registratie / Verlengen
EU: Registratie / Verlengen
COM: Registratie / Verlengen
NET: Registratie / Verlengen
DNSSEC
Toon: Exclusief 21% BTW

Provider
prijzen inclusief 21% BTW in €
NL Reg. NL Verl. EU Reg. EU Verl. COM Reg. COM Verl. NET Reg. NET Verl. DNSSEC FallBack
Argeweb (site)0,9112,043,5718,097,2018,0910,8318,09
BHosted (site)14,5214,5214,5214,5218,1518,1518,1518,15
CloudwebServices (site)8,418,418,418,418,4115,738,4118,15
DotDNS (site)8,718,717,447,4413,3113,3117,5517,55
DutchWebHosting (site)7,207,208,418,4112,0912,0912,7112,71
GoDaddy (site)4,8319,350,0119,351,2019,3513,3020,56
GoedkopeWebhoster (site)4,8312,096,0417,5514,5114,5115,7215,72
Hetzner (site)12,1012,1012,1012,1012,1012,1012,1012,10
Hostnet (site)6,0512,1010,8918,1514,5218,1518,1518,15
iKoula (site)12,0912,0912,0912,0914,5114,5116,0616,06
Intention (site)9,019,019,019,0110,8910,8912,1012,10
IXLhosting (site)9,089,0814,5214,5213,3113,3113,3113,31
LeaseWeb (site)7,117,1114,3714,3714,3714,3714,3714,37
MijnDomein (site)1,009,0012,0012,0015,0015,0019,0019,00
Neostrada (site)2,3610,885,9918,0910,8815,1310,8815,13
One.com (site)6,0510,898,4718,1514,5221,7814,5221,78
OpenDomainRegistry (site)4,604,605,455,4510,2010,2011,5911,59
OVH (site)8,468,463,626,649,6712,0913,3015,11
Oxxa (site)3,624,834,839,0810,2711,1812,6912,69
PCExtreme (site)12,0412,0412,0412,0415,1315,1315,1315,13
Registratie (site)5,005,006,506,509,509,509,629,62
SecureHoster (site)7,267,267,877,8710,8910,8914,7614,76
Strato (site)0,614,793,616,0012,0014,9912,0014,99
Transip (site)4,839,069,6715,1310,8815,1312,1017,55
Vdx (site)9,689,6824,2024,2024,2024,2024,2024,20
Versio (site)1,207,258,468,4610,8814,5116,9316,93
Vimexx (site)1,084,711,825,559,5512,0910,0312,69
WebHostNow (site)6,506,506,996,9913,0013,0014,9914,99
WebruimteHosting (site)4,836,049,6712,0912,0913,3012,0913,30
WebStekker (site)5,999,018,4112,0412,0415,678,4112,04
XLhosting (site)9,089,0814,5214,5213,3113,3113,3113,31
Xynta (site)7,267,2611,4811,4812,0912,0915,1115,11
Yourhosting (site)1,2115,139,6815,7312,1018,1512,1020,57
Zenid (site)9,069,0612,0412,0418,1518,1518,1518,15
Zylon (site)9,089,0815,1315,1313,3113,3115,1315,13


Legenda

Let op!
- Sommige providers hanteren verschillende prijzen wanneer het gaat om de registratie of verhuizing van een domeinnaam.
- Sommige aanbieders bieden DNSSEC aan waarbij een aanvraag/wijziging alleen via ticket plaatsvind!
- Tarieven bij het eerste jaar (reg) zijn over het algemeen alleen geldig voor de registratie van een domeinnaam en niet bij een verhuizing!
- Alle getoonde prijzen zijn inclusief 21% BTW.